درباره ما

نیولیش-درباره ما

 

امروزه زنگ زدگی انواع فلزات در محیط ها و شرایط مختلف آب و هوایی در همه ی مناطق یکی از دغدغه های جدی به شمار می آید و در نقاط مختلف جهان برای از بین بردن و زدودن زنگ زدگی انواع فلزات و تجهیزات از روش ها و مدل های گوناگونی استفاده می شود که هر کدام از این روش ها مزایا و معایب مربوط به خود را دارند.
با توجه به کاربرد فلز پایه آهن در ساخت انواع قطعات ، تجهیزات صنعتی و غیر صنعتی، ظروف استیل، استیل صنعتی، ظروف آشپزخانه، استیل آشپزخانه، استیل سینک، استیل ظرفشویی، استیل گاز، استیل آسانسور، کابین آسانسور و درب آسانسور، ابزارآلات، چدن، ورشو لازم است این قطعات آهنی و فلزی جهت استفاده مجدد در صنایع مختلف خانگی و غیر خانگی و یا قبل از اعمال پوشش های سطح ، زنگ زدایی و تمیز شوند.

بر همین اساس بسیاری از تجهیزات و قطعات در صنایع مختلف و در خانه ها وجود دارند که اگر بتوان آنها را بدون آسیب رساندن به آلیاژ و فلز پایه، آنها را زنگ زدایی و دوباره به چرخه ی مصرف برگرداند، باعث صرفه جویی در وقت، هزینه و در نهایت افزایش راندمان تجهیزات و ماشین آلات  برای صنایع مختلف و مادر و نیز مصرف کنندهای نهایی می شود.
مجموعه محصولات نیولیش با چندین سال تحقیق و بررسی توانسته است مشکلات مرتبط با چگونگی از بین بردن زنگ زدگی انواع قطعات، سطوح فلزی و ماشین آلات را به حداقل رسانده و در همین راستا محصولات نیولیش همگام با تکنولوژی های روز دنیا در سنتز و فرمولاسیون مواد موثره در این حوزه خواهد توانست آن را به صنایع مختلف معرفی نماید.

نیولیش همگام با علم روز دنیا توانسته است محصولاتی را به عنوان جایگزین اسید زنگ بر که در صنایع مختلف و تمیز کننده های خانگی کاربرد دارند به عنوان از بین برنده های زنگ زدگی غیر اسیدی به مصرف کننده ها معرفی نماید.