شستشوی رادیاتور ماشین، تمیز کردن رسوب و شستشوی زنگ آهن رادیاتور، رفع زنگ زدگی رادیاتور ماشین، زنگ زدایی رادیاتور ماشین، رسوب زدایی رادیاتور خودرو و رفع زنگ زدگی رادیاتور بخاری ماشین، مایع جرم گیر رادیاتور، از نگرانی های دارندگان خودرو های سبک و سنگین می باشد که در افزایش طول عمر نگهداری موتورخودروها نقش بسزایی دارد. به علت دلایل فنی مختلف، تمیز کننده رسوب زنگ زدگی و محلول شستشوی رادیاتور ماشین باید دارای ویژگی های منحصر به فردی باشد که در ادامه این دانتستی اطلاعات مفیدی به دست خواهید آورد.

رسوب زدا جرم گیر زنگ بر رادیاتور

یکی از مهمترین ویژگی های تمیز کننده رسوب زنگ زدگی و محلول شستشوی رادیاتور ماشین، باید این باشد که روی رادیاتور های آلومینیومی، رادیاتور های مسی، قسمت های فلزی، چدنی و مجاری گردش آب موتور خوردگی ایجاد نکند.

برای عدم به وجود آوردن آسیب به استیل و براق کردن استیل که دچار زنگ زدگی شده است توصیه می شود برای از بین بردن زنگ زدگی استیل و استیل آسانسور از اسپری زنگ بر نیولیش طبق دستورالعمل استفاده شود و برای زنگ زدگی های ضخیم و سخت ورق های استیل که قابلیت غوطه وری دارند از مایع زنگ بر نیولیش استفاده نمایید.

در حال حاضر بسیاری از صاحبان خودرو های سنگین و سبک با استفاده از روش ها و مواد شیمیایی مختلفی برای رفع زنگ زدگی رادیاتور و رادیاتور بخاری ماشین اقدام می کنند و از بین بردن زنگ زدگی و رسوب بدون آسیب به آلومینیوم و قسمت های فلزی موتور ماشین از بزرگترین چالش های شستشوی رادیاتور و مجاری گردش آب موتور دارندگان وسایل نقلیه می باشد.

با توجه به این که در سیستم گردش خنک کننده موتور ماشین های سبک و سنگین، مانند خودروهای سبک، موتور های دیزل لنج، کشتی، ماشین آلات سنگین راهسازی و کشاورزی، رادیاتور کامیون، رادیاتور اتوبوس از قطعات و اتصالات فلزی و آلیاژهای مختلفی تشکیل شده است و نیز ماده اصلی خنک کننده اکثر این موتورها، آب می باشد، لزوم وجود تمیز کننده رسوب زنگ زدگی و محلول شستشوی رادیاتور ماشین، رادیاتور موتور سنگین که دارای ویژگی های منحصر به فردی باشد به شدت احساس می شود.

تمیز کننده رسوب زنگ زدگی و محلول شستشوی رادیاتور ماشین، رادیاتور خودرو های سنگین و نیمه سنگین، رادیاتور اتوبوس، رادیاتور کامیونت، رادیاتور تراکتور، رادیاتور دیزل ژنراتور، رادیاتور پرکینز، رادیاتور موتورهایی که با آب خنک می شوند و رادیاتور هندا کلیک از مهمتریت دغدغه های صاحبان خودروهای سبک و سنگین، رادیاتور بنز ده تن، و رادیاتور موتورسیکلت می باشد.

مایع زنگ برنیولیش و یا تمیز کننده رسوب زنگ زدگی و محلول شستشوی رادیاتور ماشین نیولیش بدون اسید جوهرنمک، بدون بو و پایه آب، قادر است رادیاتور بخاری، رادیاتور آلومینیومی، رادیاتور های مسی و برنجی، مجاری گردش آب سرسیلندر، سیلندر و واترپمپ را از هرگونه زنگ آهن، رسوب آهن، جرم و آلودگی ها بزداید.

تمیز کننده رسوب زنگ زدگی و محلول شستشوی رادیاتور ماشین نیولیش با حداقل خورندگی و با حداقل آسیب به فلز آلومینیوم و مس می تواند انواع آلودگی ها و اکسیداسیون رادیاتور های مسی و آلومینیومی را تمیز و رسوب زدایی نماید.

 

 

آنچه می خوانید

شستشوی رادیاتور ماشین با اسید جوهر نمک و لزوم استفاده از بهترین تمیز کننده رسوب زنگ زدگی و محلول شستشوی رادیاتور ماشین پراید پژو وانت کامیون بنز

انواع مختلفی از برندهای تمیز کننده رسوب زنگ زدگی و محلول شستشوی رادیاتور ماشین از تولیدکنندگان متعدد وجود دارد. اکثر آن ها حاوی یک عامل حل کننده مثل اسید جوهرنمک یا هیدروکلریک اسید، اسید اگزالیک، سیتریک اسید، یا فسفریک اسید هستند که از نظر شیمیایی با اکسید آهن واکنش می دهند تا آن را از مواد پایه جدا نمایند، منتها این اسیدها فلزات پایه را نیز در خود حل کرده و سطح فلز را به سرعت مستعد زنگ زدگی می کنند، به خصوص که این اسیدها نیز به لایه های آبکاری مانند کروم و نیکل صدمه می زنند.

با بهترین تمیز کننده رسوب زنگ زدگی و محلول شستشوی رادیاتور ماشین پراید، تیبا، ساینا، پژو 206، پژو 405، سمند، نیسان، کامیون بنز، اتوبوس و مینی بوس، انواع وانت ، مزدا، رادیاتور آلومینیومی موتور سنگین، رادیاتور موتورسیکلت یا مایع زنگ بر نیولیش قادر خواهید بود زنگ آب رادیاتور ماشین و رادیاتور بخاری ماشین و رادیاتور موتورسیکلت را به راحتی از زنگ زدگی تمیز کرده و شستشوی رادیاتور ماشین و رادیاتور موتور سنگین را به راحتی انجام دهید.

تمیز کننده رادیاتور

تشکیل زنگ آهن در رادیاتور و تمیز کننده رسوب زنگ زدگی و محلول شستشوی رادیاتور ماشین:

زنگ زدگی آهن یک واکنش اکسیداسیون است. در طول زنگ زدگی آهن وتشکیل زنگ آهن در حضور آب با اکسیژن هوا ترکیب می شود و یک اکسید آهن هیدراته III تولید می کند که به این اکسید آهن هیدراته III زنگ می گویند. هنگامی که رطوبت وجود دارد نه تنها آهن ، فولاد یا استیل نیز زنگ میزند. از طرف دیگر فولاد نسبت به آهن در برابر زنگ زدگی مقاوم تراست.

زنگ زدن رادیاتور در یک دوره زمانی طولانی اتفاق می‌افتد اکسیدهای آهن زمانی تشکیل می شوند که اتم های اکسیژن با اتمهای آهن ترکیب می شوند. حالت اکسیداسیون آهن در نتیجه واکنش زنگ زدگی افزایش می‌یابد که به دنبال آن الکترون از بین میرود که در این حالت لزوم استفاده از تمیز کننده رسوب زنگ زدگی و محلول شستشوی رادیاتور ماشین نیولیش و یا مایع زنگ بر نیولیش اجتناب ناپذبر می شود.

تمامی واکنش های شیمیایی زنگ زدگی به حضور آب و اکسیژن نیاز دارند. در نتیجه مقدار اکسیژن و آب اطراف فلز را میتوان برای جلوگیری کردن از زنگ¬زدگی محدود کرد. شرایط لازم برای زنگ زدن آهن در رادیاتور و مجاری گردش آب سرسیلندر موتور عبارتند از:
1- رطوبت و آب
2- pH آب رادیاتور
به دلیل وجود املاح مختلف در آب آهن سریعتر زنگ میزند. بسیاری از یون¬های موجود در آب شور باعث سرعت زنگ زدگی از طریق فرآیند¬های الکتروشیمیایی می¬گردد.

 

زنگ زدگی سرسیلندر خاور

آسیب های ناشی از زنگ زدگی و زنگ آب رادیاتور ماشین و رادیاتور بخاری ماشین چیست؟

زنگ زدگی نفوذ پذیر و نرم است و با لیز خوردن از سطح یک جسم آهنی زنگ زده، آهن زیر آن نیز دچار زنگ زدگی می شود، در نتیجه زنگ زدن مجاری گردش آب یک فرایند ثابت است که در طول زمان، رادیاتور ماشین و قسمت های ساخته شده از فلز پایه آهن یا همان اتصالات رادیاتور که در برابر آب و اکسیژن قرار دارند دچار زنگ زدگی می شوند و آنها را بی ارزش می کنن.

با توجه به نوع آلیاژ به کار رفته در رادیاتور ماشین های سبک و سنگین که ممکن است از آلومینیوم، مس، برنج و یا فلز پایه آهن باشد، در اثر گردش آب مداوم میان رادیاتور واجزای موتور ماشین، باعث به وجود آمدن انواع رسوبات می شود.

با استفاده از تمیز کننده رسوب زنگ زدگی و محلول شستشوی رادیاتور ماشین نیولیش می توان انواع رسوبات را از سطح آلومینیوم، رادیاتور های مسی و برنجی، رادیاتور وانت نیسان، رادیاتور پراید، رادیاتور بخاری، رادیاتور خاور، رادیاتور تیبا و ساینا، رادیاتور ولوو، رادیاتور پژو 405، رادیاتور موتور سنگین، رادیاتور موتورسیکلت را تمیز و عاری از هر گونه زنگ زدگی نمایید.

چگونه از زنگ زدگی رادیاتور ماشین و رادیاتور موتورسیکلت در مرحله ی اول جلوگیری کنیم؟

به علت اینکه به طور دائم داخل رادیاتور، رادیاتور بخاری و موتور ماشین و رادیاتور موتور سنگین، رادیاتور موتور بنلی و کراس آب گردش می کند و این سیرکولاسیون آب در حال انجام است در نتیجه خوردگی رادیاتور و موتور ماشین و رادیاتور موتورسیکلت اجتناب ناپذیر می باشد. برای به حداقل رساندن زنگ زدگی و ایجاد رسوب داخل مجاری گردش مجاری آب موتور و رادیاتور، بهترین راه کار و اولین مرحله، استفاده از ضد یخ های استاندارد ویا همان کولنت ها در رادیاتور خودرو و موتورسیکلت می باشد.

استفاده از ضد یخ و کولنت ها در رادیاتور خودرو و رادیاتور موتور سنگین باید همزمان در فصل گرما و فصل سرما استفاده شود زیرا به علت الکل ها و پلیمرها در ضد یخ به عنوان ضد جوش هم عمل کرده و باعث می شود دمای جوش آب نیز افزایش پیدا کند و آب داخل رادیاتور و موتور دیرتر داغ شود.

با این حال استفاده از ضد یخ ها باعث نمی شود که زنگ زدگی و ایجاد رسوب در داخل موتور و رادیاتور ماشین، رادیاتور موتورسیکلت هندا ایجاد نشود و فقط باعث می شود تشکیل رسوب و زنگ آهن دیرتر اتفاق بیفتد.

از کجا بفهمیم رادیاتور ماشین زنگ زده است؟

هنگامی که موتور ماشین خنک شده است می توانید با برداشتن درب رادیاتور و دیدن زنگ آب درون رادیاتور متوجه زنگ زدگی داخل رادیاتور و موتور شوید. همچنین می توانید با تخلیه شیر رادیاتور متوجه این موضوع شوید.

اگر ضد یخ و آب دچار تغییر رنگ شده باشند نشان دهنده وجود رسوبات آهن در رادیاتور و مجاری گردش آب موتور می باشد.

از آب معمولی دررادیاتور استفاده کنیم و یا آب مقطر؟

آب معمولی دارای املاح می باشد که صاحبان خودرو و ماشین آلات سنگین به مرور زمان با ریختن آب معمولی داخل رادیاتور ماشین آن را وارد سیستم گردش آب موتور و رادیاتور می کنند.

این آب ها دارای سختی های متفاوتی هستند که در اثر گردش و گرم شدن آب در رادیاتور و موتور ماشین، این رسوبات آب معمولی به شکل نامحلول درآمده و به اتصالات رادیاتور، رادیاتور بخاری، واتر پمپ، شیلنگ ها، مجاری گردش آب داخل موتور و… می چسبند و در نقاط مختلف رادیاتور و موتور انباشته می شوند و باعث جلوگیری از گردش مناسب آب در رادیاتور، رادیاتور بخاری و موتور ماشین می گردند که نتیجه آن داغ شدن موتور و بالا رفتن بیش از حد دمای موتور ماشین، بالا رفتن آمپر ماشین و گرم نکردن بخاری ماشین به علت عدم گردش مناسب آب گرم در رادیاتور بخاری می گردد.

با توجه به این که همواره در کنار اضافه کردن ضد یخ به رادیانور ماشین باید آب هم اضافه شود بهترین آب ، آبی است که دارای کمترین املاح و نمک های معدنی باشد زیرا آب رادیاتوری که دارای املاح باشد، این املاح در اثر گرمای موتور به مرور زمان نامحلول شده و باعث تشکیل رسوب در رادیاتور ماشین و به طبع آن در رادیاتور بخاری خودرو می شود و همین رسوب به قسمت های مختلف و فلزات رادیاتور های آلومینیومی، مسی و برنجی چسبیده و مانع از گردش مناسب آب در مجاری رادایاتور و موتور می شود.

بهترین آب در رادیاتور ماشین و انواع رادیاتور های ماشین های سنگین آب مقطر است اما به دلیل اینکه آب مقطر در دسترس همگان وجود ندارد باید از آبی استفاده کرد که دارای حداقل املاح معدنی باشد و یا آب معمولی را جوشیده و پس از خنک شدن داخل رادیاتور ماشین اضافه کنید.

زنگ زدگی و زنگ زدن آب داخل رادیاتور آلومینیومی رادیاتور بخاری ماشین و رادیاتور موتورسیکلت

فلز آلومینیوم در مواجه با آب و گرما موجود در رادیاتور و گرمای آب دچار زنگ زدگی نمی شود ولی به علت اینکه در ساخت رادیاتور اکثر خودرو های سبک و کامیون، رادیاتور موتورسیکلت سنگین همزمان از فلز آهن و آلومینیوم استفاده می شود در نتیجه به علت وجود فلز پایه آهن در ساختار رادیاتور، زنگ زدگی و زنگ زدن رادیاتور اتفاق می افتد.

از طرف دیگر با فرض اینکه اگر جنس رادیاتور هم از آلومینیوم خالص باشد به علت نشستن رسوبات و زنگ زدگی هایی که در قسمت های دیگر موتور اتفاق افتاده است و با حرکت و گردش آب این زنگ زدگی ها به طور دائم در داخل سیکل بسته ی موتور و رادیاتور در حال چرخش است و به مرور زمان این ذرات زنگ آهن روی قسمت های آلومینیومی رادیاتور چسبیده و به مرور، گردش آب داخل رادیاتور ماشین و رادیاتور بخاری را مختل می کند. همچنین املاح خود آب نیز روی آلومینیوم چسبیده و باعث گرفتگی رادیاتور می شود.

با گذشت زمان فلز آلومیینیوم و یا رادیاتور آلومینیومی دچار اکسید می شود و روی آلومینیوم اکسیداسیون اتفاق می افتد و همزمان زنگ آهن و دوده نیز جذب رادیاتور می شود که در این مرحله استفاده از یک تمیز کننده رسوب زنگ زدگی و محلول شستشوی رادیاتور ماشین که آسیب به رادیاتور بخاری و رادیاتور خودرو وارد نکند به شدت مورد نیاز است.

با گرم کردن مایع تمیزکننده نیولیش دوده و کربن سوخته از سطح پیستون آلومیینیوم تمیز می شود. همچنین با استفاده از پولیش فلز نیولیش می توان سیاهی ها و دوده های سطحی را از سطح آلومینیوم تمیز کرد.

رفع زنگ زدگی رادیاتور های مسی و برنجی

از آنجایی که آهن یک عنصر کلیدی برای زنگ زدگی است، تنها فلزاتی که حاوی آهن هستند مانند چدن و فولاد از نظر فنی می توانند فرساینده و خورده شوند. مس و برنج از نظر فنی می تواند دچار خوردگی شود اما این فرآیند به فلز آسیب نمی زند.

زنگ زدگی زمانی اتفاق می افتد که آهن با اکسیژن هوا و آب واکنش می دهد و ترکیبی به نام اکسید آهن ایجاد می‌کند. مانند آهن، مس نیز با آب و هوا واکنش نشان می دهد و باعث واکنش شیمیایی می شود که یک لایه سبز رنگ در قسمت بیرونی فلز ایجاد می کند.

در واقع محتوای مس موجود در نقره باعث کدر شدن آن و محتوای مس موجود در برنج باعث سبز شدن آن می شود. اگرچه واکنش ها مشابه است اما اثرات آن روی فلز کاملا متفاوت است. در حالی که زنگ مخرب است ، فلز را تضعیف و در نهایت از بین می برد.

زمینه سبز رنگ یا لایه ی سبز رنگی که روی مس ایجاد می شود به عنوان محافظ عمل می کند و از فلز زیر آن در برابر عناصر مختلف محافظت می کند.

همیشه خوردگی ها بد نیستند در حالی که زنگ، آهن را از بین میبرد، در واقع همین زنگ به حفظ مس کمک می کند. مس در تماس با آب و اکسیژن و دی اکسید کربن به رنگ سبز روشن در می آید، فرآیندی که سال‌ها طول می‌کشد. این لایه سبز رنگ، از مس زیر آن در برابر خوردگی بیشتر محافظت می کند به همین دلیل است که مس یک گزینه خوب برای رادیاتور ماشین است.

مس می تواند خورده شود اما به اندازه ی اکسید آهن مخرب نیست. این فلز یک پتینه یا لایه سبز روشن را تشکیل می‌دهد که بیشتر شبیه کدر شدن است تا زنگ زدگی. در واقع بیشتر مردم این حالت از پتینه یا لایه اکسید مس را ترجیح می دهند.

جنس فلز رادیات تعدادی از کامیون ها و ماشین های سنگین از مس می باشد که با گذشت زمان دچار تغییر رنگ و جرم می شوند که تمیز کننده رسوب زنگ زدگی و محلول شستشوی رادیاتور ماشین نیولیش قادر خواهد بود رادیاتور آلومینیومی و برنجی را از جرم و رسوب تمیز کند، بدون آنکه به سطح مس آسیب وارد شود.

تمیز کننده رسوب زنگ زدگی و محلول شستشوی رادیاتور ماشین

آیا سیخ زدن رادیاتور راه مناسبی برای گرفتگی رادیات ماشین و رادیات بخاری خودرو است؟

با استفاده از تمیز کننده رسوب زنگ زدگی و محلول شستشوی رادیاتور ماشین نیولیش یا مایع زنگ بر نیولیش می توان از سیخ زدن رادیات خودرو و دردسر های ناشی از باز کردن رادیاتور و احتمال سوراخ شدن رادیات راحت شوید.

همچنین با استفاده از تمیز کننده رسوب زنگ زدگی و محلول شستشوی رادیاتور ماشین نیولیش می توانید رادیاتور بخاری ماشین های سبک، رادیاتور ماشین سنگین و کامیون را رسوب زدایی و جرم گیری کنید. زیرا اکثر رادیاتور های بخاری ماشین های سبک و سنگین از جنس آلومینیوم می باشد و اگر رادیاتور را سیخ بزنید، ممکن است رادیاتور ماشین را سوراخ و دچار نشتی کند.

بهترین جرم گیر رادیاتور ماشین و شستن رادیاتور آلومینیومی ماشین و رادیاتور بخاری ماشین با جوهر نمک

آلومینیوم یک ماده انتخابی محبوب برای خودروهاست که در حال حاضر اکثر رادیاتور های خودرو ها از جنس آلومینیوم می باشند. آلومینیوم نه تنها به دلیل سبک بودن بلکه به دلیل مقاومت در برابر خوردگی، آلیاژی است که آهن بسیار کمی دارد که یک عنصر کلیدی برای تولید زنگ می باشد. هنگامی که آلومینیوم در معرض آب قرار میگیرد لایه‌ای از اکسید آلومینیوم روی فلز ایجاد می کند که سطح آلومینیوم را در برابر خوردگی محافظت می کند.

آلومینیوم زنگ نمی زند زیرا آهن آن صفر است با این حال می تواند خورده شود. این فلز محبوب، سبک وزن و نسبتاً ارزان است و آن را برای سازه های فضای باز مانند سایه بان ها و پوشش های پاسیو استفاده می کنند. فلز آلومینیوم و رادیاتور آلومینیومی با همه مزایایی که دارد در برابر اسید ها، سود و پتاس بسیار حساس می باشد و به محض قرار گرفتن در معرض اسید، سود و پتاس دچار خوردگی و تغییر شکل می شوند اما تمیز کننده رسوب زنگ زدگی و محلول شستشوی رادیاتور ماشین نیولیش هیچ گونه آسیبی به فلز آلومینیوم وارد نمی کند و به اصطلاح آلومینیوم را کرمو نمی کند.

فیلم شستشوی رادیاتور ماشین با مایع شستشوی رادیاتور نیولیش

مدت زمان از بین بردن زنگ زدگی با اسپری زنگ بر نیولیش

مدت زمان از بین بردن زنگ زدگی با اسپری زنگ بر نیولیش

مدت زمان از بین بردن زنگ زدگی وسایلی مانند لولا، قفل کتابی، زنجیر،علامت، تیغه محرم، علم، چدن، فلز، آهن، استیل، سینک ظرفشویی، چدن گاز، استیل آسانسور، شیرآلات، رادیاتور وشوفاژ، سنگ گرانیت، آچار، آچار فرانسه، لولای کابینت، دستگیره، چارچوب درب، وسایل برنجی و مسی، عتیقه،...
درباره ی زنگ بر نیولیش

در مورد زنگ بر نیولیش

 فرمولاسیون و ترکیبات اسپری زنگ بر نیولیش با مایع مخصوص غوطه وری نیولیش متفاوت هستند به همین علت نباید اسپری زنگ بر را برای موارد غوطه وری استفاده نمود. در مورد زنگ بر نیولیش باید گفت که این زنگ بر ها در دو مدل اسپری زنگ بر و مایع زنگ بر ساخته و فرموله شده اند. اسپری...
زنگ بری دیسک خودرو با استفاده از اسپری زنگ بر نیولیش

از بین بردن زنگ زدگی دیسک خودرو با استفاده از اسپری زنگ بر و پولیش فلز نیولیش

در این دانستنی درباره از بین بردن زنگ زدگی و نوسازی دیسک خودرو و توپی چرخ با استفاده از اسپری زنگ بر و پولیش فلز نیولیش توضیح می دهیم. یکی از اجزای مهم در سیستم نگهداری خودرو و به دنبال آن تضمین کننده ایمنی سرنشینان، دیسک خودرو می باشد. هنگامی که خودرو به حرکت در می...
معرفی اسپری زنگبر نیولیش

معرفی اسپری زنگ بر نیولیش

در این دانستنی  به معرفی اسپری زنگ بر نیولیش می پردازیم. با توجه به وجود عواملی همچون رطوبت ، اکسیژن و هوا، هر قطعه و یا وسیله ای که در آن آلیاژ پایه آهن به کار رفته است مانند انواع فولاد و استیل و یا روکش آبکاری که در معرض آسیب بوده است در اثر شرایط محیطی و با گذشت...
پولیش فلز سطوح آبکاری شده به خصوص استیل آسانسور

پولیش استیل آسانسور و برق انداختن استیل آسانسور با پولیش فلز نیولیش

یکی از کاربردهای پولیش فلز نیولیش و پولیش استیل آسانسور نیولیش، براق کردن استیل آسانسور و برق انداختن استیل آسانسور می باشد. امروزه با توجه به وجود ساختمان های بلند و لزوم به کارگیری جابه جایی انسان و بار در ساختمان های اداری و مسکونی، آسانسور یکی از قسمت های مهم در...
زنگ زدایی دم باریک با زنگ بر نیولیش

زنگ زدایی و نو کردن دم باریک با اسپری زنگ بر و پولیش فلز نیولیش

در این نوشته درباره ی زنگ زدایی و نو کردن دم باریک با اسپری زنگ بر و پولیش فلز نیولیش توضیح می دهیم. امروزه در بسیاری از منازل و مکانیکی ها ابزارهای قدیمی و دست دوم وجود دارد که در اثر گذشت زمان و قرار داشتن در شرایط نامناسب ، زنگ زده و زیبایی و کارایی خود را از دست...
زنگ بری آچار و ابزار آلات به روش غوطه وری

زنگ بر آهن زنگ بری آچار و ابزار آلات به روش غوطه وری با نیولیش

در این نوشته درباره ی زنگ بر آهن  زنگ بری آچار و ابزار آلات و از بین بردن زنگ فلز به روش غوطه وری با مایع زنگ بر نیولیش توضیح می دهیم. با توجه به وجود آچار، ابزارآلات، مته، قیچی، انبردست، آچار فرانسه، آچار زنگ زده و یا وسایلی که پایه آنها از آهن ساخته شده و یا ترکیبی...
نوسازی قسمت های فلزی موتور سیکلت با اسپری زنگ بر و پولیش فلز نیولیش

بازسازی موتور سیکلت با نیولیش

در این دانستی بازسازی موتور سیکلت و نوسازی قسمت های فلزی موتورسیکلت را با اسپری زنگ بر نیولیش، مایع زنگ بر نیولیش، موتو پولیش نیولیش و موتو متال نیولیش شرح می دهیم. زنگ زدگی و اکسیداسیون فلزات یکی از معضلات جدی در انواع وسایل نقیله از جمله موتور سیکلت ها می باشد و...
براق کننده استیل آسانسور

براق کننده استیل آسانسور نیولیش

اهمیت به براق کردن و برق انداختن استیل آسانسور، براق کننده استیل آسانسور و نیز جلا دادن و پاک کردن سیاهی استیل، لکه های روی استیل و داخل کابین آسانسور، درب استیل آسانسور و نیز از بین بردن زنگ زدگی استیل و قطعات استیل در ساختمان ها رو به افزایش است. در اثر عوامل محیطی...
زنگ بر تیغه علم علامت محرم نیولیش

از بین بردن زنگ زدگی زنجیر علامت محرم

از بین بردن زنگ زدگی زنجیر عزاداری، زنجیر محرم، علامت محرم، تیغه، علم محرم، وسایل محرم، زره، شمشیر و کلاهخود که از نمادهای بکار رفته در آیین سوگواری عاشورا است، هر ساله با آغاز ماه محرم از دغدغه های اصلی صاحبان هیئت های عزاداری می باشد. به علت قدمت بالا و ارزشمند بودن...